Kovo Skřipec s.r.o.

Přesné cnc obrábění...O naší firmě

Naše firma je ryze česká firma rodinného typu, která vznikla v roce 2004. V roce 2009 byla firma Roman Skřipec kovoobráběčství přejmenována na Kovo Skřipec s.r.o. a dnešním dnem firma zaměstnává šestnáct zaměstnanců. .

Nabízíme komplexní služby v oblasti kovoobrábění. Zabýváme se třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů včetně tepelného zpracování.

Naše výrobní možnosti zahrnují 5-ti osé a 3 osé CNC frézování, CNC soustružení, elektroerozivní obrábění, konvenční soustružení, konvenční frézování, konvenční broušení a 3D měření. Výrobu provádíme na základě projektové dokumentace zákazníka nebo dle vzorového výrobku. Materiál výrobků dodáme dle specifikace zákazníka od našich dodavatelů.

Naším cílem je vysoká kvalita odvedené práce, spolehlivost dodávek a přísná výstupní kontrola výrobků. 

Naši zákazníci jsou z mnoha odvětví strojírenského průmyslu přes výrobce strojů až po opravny automobilů a dodavatelů dílů pro strojírenský průmysl včetně elektro průmyslu.

Jsme dynamická firma, která se nebojí nových výzev a investic do budoucnosti.

Historie firmy

2004 – založení firmy

2009 – transformace na Kovo Skřipec s.r.o.

2012 – stavba nové haly

2013 – první 5-ti oska, drátovka

2015 – druhá 5-ti oska, cnc soustruh doosan

Současnost - V nových výrobních prostorách firmy sídlící ve Václavově (kousek od města Zábřeh) máme k dispozici 9 CNC strojů, konvenčí stroje a tým mladých lidí, kteří se nebojí nových výzev.

Na začátku je náčrt, na konci výrobek

Máte nápad nebo výkres, co byste jste chtěli nebo potřebovali vyrobit? Ale nemáte možnosti nebo volné výrobní kapacity? Nabízíme Vám kompletní služby v oblasti kovobrábění.

Vzhledem k širokému strojnímu parku dokážeme Vaši myšlenku či potřebu zrealizovat. Vymyslíme, jak se bude konkrétní výrobek obrábět, popřípadě i tepelně zpracovávat. Jsme schopni složitější tvarové obrobky změřit za pomoci 3D měřícího zařízení.

Naším cílem je Vaše spokojenost a splnění Vašich představ o dokonalém výrobku.

Certifikáty